Úspěchy žáků


 

2 0 1 6 / 2 0 1 7

NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ

Okresní kola

Hra na klavír 22.2.2017 Klatovy

VII kat. 2. místo Be Thuy Linh

VIII. kat. 6. místo Zdeněk Švech

Hra na housle 28.2.2017 Klatovy

0 kat. 1. místo s postupem Eliška Smetanová

2. místo Vendy Sulanová

VI kat. 1 místo s postupem Lucie Houšková

Krajské kolo

Karlovarský skřivánek : 22.,23.2.2017

Kat. C2

5. místo s postupem Simona Švelchová, 8. místo Pavel Aušprunk

Kat. C1

15.-18. místo Pavel Aušprunk

Kat. A2

9. místo Matěj Kostohryz

12.-14. místo Stella Chmelíková


 

2 0 1 5 / 2 0 1 6

 

MEZINÁRODNÍ soutěže

 

28.11. XXV. Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby s cenou Petra Ebena v Praze.

 

SDS chlapi se umístili ve stříbrném pásmu

 

NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ


8.2. Okresní kolo soutěže :

Komorní hra s převahou dechových nástrojů v Klatovech

 

1. místo s postupem kat. III.b Trio zob. fl. Javorská Jana

Fornousová Marie

Černíková Aneta

Ze třídy T. Bastla

 

1. místo kat. IV.b Trio zob. fl. Chocová Anna

Lejsak František

Švelch Zdeněk

Ze třídy T. Bastla

7.3. Okresní kolo soutěže ve hře na akordeon v Klatovech.

 

1. místo kat. 0. Kůs Štěpán

1. místo kat. II. spostupem do kraje Nauš Marek

3. místo kat. II. Vítovec Zdeněk

2. místo kat. IV. Spěváček Vojtěch

 

12.-13.3. Krajské kolo soutěže :

Komorní hra s převahou dechových nástrojů v Dobřenech.

 

3. místo kat. III.b Trio zobcových fléten (J. Javorská, M. Fornousová,

A. Černíková )

 

23..3. TO - krajská přehlídka scénického tance

 

2 -3.4. Krajské kolo soutěže Hra na akordeon SOU elektrotechnické, Plzeň,

Vejprnická 56

 

1. místo II. kat. Nauš Marek

 

 

11.4. Soutěžní přehlídka pěveckých sborů ve Strakonicích - SL

Zlaté pásmo kat. 2.A Sluníčka


2 0 1 4 / 2 0 1 5

NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ

 

 

11.2. Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje.

Výsledky

 

Hra na zobcovou flétnu

5. kategorie – Švelch Zdeněk 1. místo s postupem do krajského kola.(p.uč.T. Bastl )

Černíková Aneta 1. místo (p. uč. T. Bastl )

 

6. kategorie – Šandarová Adéla 1. místo ( p. uč. T. Bastl )

Chocová Anna 2. místo ( p. uč. T. Bastl )

Lejsek František 2. místo ( p. uč. T. Bastl )

 

Hra na příčnou flétnu

5. kategorie – Tomášková Petra 1. místo s postupem do krajského kola.

( pí. uč. Z. Valdmanová)

 

6.kategorie - Satoriová Anna 1. místo s postupem do krajského kola. ( pí.uč. Z. Valdmanová)

 

13.2. Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu v Klatovech

0. kategorie Chmelíková Stella 2. místo

Matičková Natálie 2. místo

3. kategorie Aušprung Pavel 1.místo s postupem do krajského kola

Matičková Silvie 1 místo

4. kategorie Švelchová Kimona 1. místo

 

24.2. Okresní kolo soutěže TO

 

 

7.,8.3. Krajské kolo soutšže v sólovém zpěvu v Plzni

3. kategorie Aušprung Pavel 1. místo

 

20.3. Krajské kolo smyčcových souborů ve Starém Plzenci

4.kategorie smyčcový soubor 1. místo

 

 

21.3. Krajské kolo soutěže ve hře na dřevěné dechové nástroje

 

Hra na příčnou flétnu

5. kategorie – Tomášková Petra 3. místo

6.kategorie - Satoriová Anna 3. místo ( pí.uč. Z. Valdmanová )

 

28.3.

Hra na zobcovou flétnu

 

5. kategorie Švelch Zdeněk 3. místo

20.3. Okresní kolo soutěže TO v Domažlicích

24.3. Krajská přehlídka scénického tance v Klatovech

 

7.4. Soutěžní přehlídka pěveckých sborů ve Strakonicích

 

V kategorii II.A zlaté pásmo – Včelky, se zvláštní cenou za tvořivou práci s dětmi

V kategorii II.A stříbrné pásmo - Sluníčka

 

 

Mezinárodní SOUTĚŽE

 

18..4. Mezinárodní pěvecký festival ve Slovinsku ( Celje )

Dívčí sbor – stříbrné pásmo

Smíšený sbor – stříbrné pásmo

 


2 0 1 2 / 2 0 1 3

NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ

OKRESNÍ KOLA

Hra na akordeon - Klatovy 25.2. 2013

I. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola Vojtěch Spěváček

1. místo Jakub Svatek 

 

Komorní hra s převahou dechových nástrojů - Klatovy 13.2. 2013

II.d kategorie

1. místo s postupem do krajského kola 

Adéla Šandarová, František Lejsek, Anna Chocová, Jan Hanzlík

KRAJSKÁ KOLA

Hra na akordeon - Plzeň 23.3. 2013

I. kategorie

3. místo Vojtěch Spěváček 

 


2 0 1 1 / 2 0 1 2

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ

SÓLOVÝ A KOMORNÍ ZPĚV

 

ZUŠ J. Kličky, Klatovy 16. 2. 2012 - OKRESNÍ KOLO

 

Komorní zpěv

I. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola      Matičková Silvie, Houšková Lucie            

1. místo                                                          Prančlová Kristýna, Tomášková Petra

1. místo                                                          Nováková Alena, Koppová Jana, Šperlová Kateřina

2. místo                                                          Jelínková Johana, Zapletalová Lenka

3. místo                                                          Nováková Michaela, Hušáková Michaela, Jandová Zuzana

 

II. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola      Nový Tomáš, Tatoušek Jaroslav, Straka Zdeněk

1. místo s postupem do krajského kola      Baierl Josef, Nový Tomáš, Tatoušek Jaroslav,

Straka Zdeněk

2. místo                                        Brejchová Dominika, Bartošová Andrea, Krížová Nela

2. místo                                        Hejduková Anna, Havránková Tereza, Nová Anna, Čapková Markéta

 

Sólový  zpěv

I. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola      Matičková Silvie

 
 
 
2 0 10 / 2 0 1 1
 
Regionální přehlídka dětský pěveckých sborů
Rokycany 29. 3. 2011
kategorie IIA
Sluníčka SDS - stříbrné pásmo
Včelky SDS - zlaté pásmo
 

Okresní kolo soutěží ZUŠ  2011

  • Housle

L. Houšková - 1. místo s postupem do Krajského kola

S. Matičková - 1. místo s postupem do Krajského kola

K. Prančlová - 1. místo s postupem do Krajského kola

K. Matoušová  - 1. místo s postupem do Krajského kola

J. Jelínková  - 1. místo 

 

  • Tanec

choreografie "Máky" - ocenění za práci s rekvizitou

 

2 0 0 9 / 2 0 1 0

 



 
 
Regionální přehlídka dětský pěveckých sborů
Rokycany 31. 3. 2010
kategorie IIA
Sluníčka SDS - stříbrné pásmo
Včelky SDS - zlaté pásmo
 
 
Národní soutěž ZUŠ ČR v roce 2009/2010
Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů
Krajské kolo, Plzeň 10. 4. 2010

II. kategorie
Baierl Josef, Panuška Miroslav, houslové duetto, 1. místo
Prančlová Kristýna, Matoušová Kateřina, houslové duetto, 1. místo
IV. kategorie
Nová Martina, Švehla Jiří, houslové duetto, 2. místo
 
Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů
Okresní kolo, Sušice 10. 3. 2010
I. kategorie
Jelínková Johanka, Spěváčková Blanka, houslové duetto,1. místo
II. kategorie
Baierl Josef, Panuška Miroslav, houslové duetto, 1. místo, postup do krajského kola
Prančlová Kristýna, Matoušová Kateřina, houslové duetto, 1. místo, postup do krajského kola
IV. kategorie
Nová Martina, Švehla Jiří, houslové duetto,1. místo, postup do krajského kola
 
Komorní hra s převahou dechových nástrojů
Krajské kolo, Plzeň 7. 3. 2010
III. kategorie
Ptáčková Lucie, Havránková Tereza, Švelchová Aneta, Špásová Tereza, kvarteto zobcových fléten, 2. místo
 
Komorní hra s převahou dechových nástrojů
Okresní kolo, Klatovy 2010
III. kategorie
Ptáčková Lucie, Havránková Tereza, Švelchová Aneta, Špásová Tereza, kvarteto zobcových fléten, 1. místo, postup do krajského kola

 

Mezinárodní soutěž pěveckých sborů

Canti veris Praga 2010

Sušický dětský sbor - kvůli odhlášení účastníků nedošlo k hodnocení, jednotlivé sbory obdržely cenu - SDS za dramaturgii

Mezinárodní soutěž pěveckých ensemblů 

Stonava 2009

L. Zapletalová, K. Zapletalová - stříbrné pásmo

E. Kostková, V. Gazdová - stříbrné pásmo


 

2 0 0 8 / 2 0 0 9

Krajská přehlídka pěveckých sborů

Rokycany 2009

  • Včelky - přípravné oddělení Sušického dětského sboru

         Zlaté pásmo

 

 

Okresní kolo soutěží ZUŠ Klatovy 2009

  • Zobcová flétna

II. kategorie - P. Tomášková - 2. místo

VI. kategorie - K. Jelínková - 2. místo

VII. kategorie - Š. Vítovcová - 2. místo

  • Klarinet

M. Jílek - 1.místo s postupem do krajského kola

  •  

    Tanec

I. kategorie - "O Šípkové princezně" - ocenění za korepetitora J. Prunera

II. kategorie - "Ohnivý mužíček"

IV. kategorie - "Sen" - A. Kopová, L. Zdeňková - postup a cena za vlastní choreografii a interpretaci

V. kategorie - "Panoptikum" - ocenění za kostýmy

 

Blahopřání Anně Kopové k úspěšnému složení zkoušek na taneční konzervatoř DUNCAN CENTRE v Praze

Krajské kolo soutěží  ZUŠ Domažlice 2009

  • Soubory smyčcové

smyčcový soubor - 1. místo ve III. kategorii

 


 

ZUŠ Fr. Stupky 3. nejaktivnější a 8. nejúspěšnější

 

 

(ze 33 škol za rok 2007)

 

3_nejlepsi.jpg [72 KB]

Předání ceny

 

2 0 0 7 / 2 0 0 8

Celostátní přehlídka scénického tance

Kutná Hora 2008 (více o přehlídce ZDE

  • Taneční oddělení - choreografie Balón - A. Kopová, L. Zdeňková

  

Krajská přehlídka pěveckých sborů

Rokycany 2008

  • Včelky - příp. oddělení Sušického dětského sboru - Zlaté pásmo

 

Krajské kolo soutěží ZUŠ  2008

  • Housle (5.4.)

0. kategorie - K. Prančlová - 1.místo

II. kategorie - J. Baierl - 3.místo    

 

Okresní kolo soutěží ZUŠ Klatovy  2008

 

 

 

  • Housle (13.3.)

0. kategorie - K. Prančlová - 1.místo s postupem do krajského kola

0. kategorie - B. Spěváčková - 1.místo

II. kategorie - M. Panuška - 1.místo s postupem do krajského kola

II. kategorie - J. Baierl - 1.místo s postupem do krajského kola

III. kategorie - G. Kalná- 2.místo

VII. kategorie - J. Švehla - 1.místo s postupem do krajského kola

 

  • Klavír

VII. kategorie - T. Milota - 1.místo s postupem do krajského kola

II. kategorie - A. Březinová - 3.místo

 

 Sligo choral festival - Irsko 2007

Sušický dětský sbor v Irsku ZLATÝ

více zde

  • Hlavní sbor SDS

1. místo v kategorii Youth choirs

3. místo v kategorii Equal female voices

 


BLAHOPŘEJEME !!! a děkujeme učitelům a žákům za reprezentaci školy 

2 0 0 6 / 2 0 0 7

 Krajská přehlídka pěveckých sborů

 

Rokycany 2007

  • Včelky - přípravné oddělení Sušického dětského sboru

         Zlaté pásmo

 

Krajské kolo soutěží ZUŠ 2007

  • Soubory s převahou dech. nástrojů - 3.místo

S.Hostková, T.Kolaříková, K.Holečková, Z.Löffelmannová

 Krajské kolo soutěže "Evropa ve škole"

  • Výtvarné oddělení - 1. kat. cena "Svatba"
  • 2. a 3. kat. čestné uznání 

2 0 0 5 / 2 0 0 6

Krajská přehlídka pěveckých sborů

Rokycany 2006

  • Včelky - přípravné oddělení Sušického dětského sboru

         Zlaté pásmo

Ústřední kolo soutěže v komorním  a sólovém zpěvu

Šternberk 2006

  • Adéla Lučanská - 1. místo

 


Okresní kolo soutěží ZUŠ Klatovy 2006

  • Zobcová flétna

IV. kategorie - S. Hostková, L. Polanková - čestné uznání

V. kategorie - M. Polanková - 1.místo

VI. kategorie - L. Reindlová - 1.místo

  • Klarinet

III. kategorie - J. Markovič - 1.místo

VII. kategorie - J. Volný - 1.místo

  • Zpěv

VIII. kategorie - A. Lučanská - 1.místo s postupem do krajského kola

  • Tanec

I. kategorie - "Hajha husy" - 1.místo s postupem do krajského kola 

Krajské kolo soutěží  ZUŠ Domažlice 2006

  • Soubory - smyčcové a houslové

smyčcový soubor - 1. místo ve III. kategorii


 

2 0 0 4 / 2 0 0 5

Krajská přehlídka pěveckých sborů

Rokycany 2005

  • Včelky - přípravné oddělení Sušického dětského sboru

        Stříbrné pásmo

 

 

 

Okresní kolo soutěží ZUŠ Klatovy 2005

  • Klavír

V. kategorie - T. Milota - 1.místo s postupem do krajského kola

VI. kategorie - V. Skrbek - 2.místo

IX. kategorie - O. Milota - 1. místo

  • Housle

0. kategorie - J. Baierl - 2.místo, M. Panuška - 2.místo

I. kategorie - P. Ježdík - 2.místo

III. kategorie - M. Nová - 2.místo

V. kategorie - J. Švehla - 1.místo

VIII. kategorie - H. Korcová - 2.místo

 

Krajské kolo soutěží  ZUŠ Plzeň 2005

  • Klavír

T. Milota - čestné uznání


BLAHOPŘEJEME !!! a děkujeme učitelům a žákům za reprezentaci školy


 
TOPlist
aktualizováno: 15.01.2018 11:51:20